Експерт: питання сміттєзвалища може поховати політичні амбіції Садового

У нас міське управління у Львові це вже чинник загальнонаціональної політики.

00E5B5C2-FDD2-47A7-96EC-95F8369FE57F_cx0_cy3_cw0_mw1024_s_n_r1
22 Червня 2016 9:43Новини

Таке зазначив в ефірі 5 каналу під час телемарафону «Україна понад усе» політичний оглядач Павло Казарін.

«Це проблема того, що у нас міське управління у Львові це вже чинник загальнонаціональної політики. І власне проблема Садового, що він як би мер, але і не зовсім мер, у нього є амбіції значно ширші. Проблема сміттєзвалища, яка стала причиною трагедії і фігурантом всіх останніх подій – це вийшло далеко за межі міського господарства. Я думаю, що всі рішення які пропонуються рівно, як і весь порядок пов’язана з цим звалищем – це не проблема комунального господарства, це проблема ефективних медіа піар акцій. Умовно кажучи є звалище, яке ризикує собою поховати політичні амбіції Садового, або як мінімум послабити їх на якийсь період», – зазначив Казарін.

«Я думаю, що те наскільки ефективно буде вирішуватися питання сміттєзвалища, це або збереже, або зруйнує той міф, який є в суспільній свідомості навколо Садового», – додав він.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.