Експерт: Кремль заохочує шовіністів та «розкольників» у ЄС

Натякаючи «щодо Львова, який був частиною Польщі», Путін подає сигнал шовіністичним колам, які сьогодні починають набирати сили в різних державах, в тому числі й сусідніх з Україною, вважає Данило Лубківський.

Експерт: Кремль заохочує шовіністів та «розкольників» у ЄС
4 Вересня 2016 8:19Новини

Кремль, піднімаючи тему «історичної справедливості» ще й на західних кордонах України, заохочує шовіністичні сили у Європі та всіх, хто працює на розкол ЄС та перегляд принципів міжнародного права. Таким чином прокоментував нещодавні заяви Володимира Путіна дипломатичний радник лідера партії «Народний  фронт» Арсенія Яценюка, заступник Глави МЗС (2014 рік) Данило Лубківський, повідомляє Главком.

«Російський режим заохочує сили, які працюють на розкол в рамках Європейського Союзу, на перегляд фундаментальних цінностей, на перегляд принципів міжнародного права», – підкреслив експерт в ефірі «5 каналу».

Відповідаючи на запитання стосовно заяви президента РФ Путіна щодо ймовірності дискусії про перегляд підсумків Другої світової та, зокрема, «щодо Львова, який був частиною Польщі», Данило Лубківський підкреслив: «Не доводиться говорити про цинізм Президента Путіна. Цей сигнал дуже характерний. Він адресований шовіністичним колам, які сьогодні починають набирати сили в різних державах, які є сусідами України. Фактично згадка про Львів, згадка про західні польські території, згадка про інші країни – це форма заохочення до щонайменше агресивного способу мислення», – підкреслив він.

Судячи з того, що робить нинішній режим в Російській Федерації, наголосив Данило Лубківський «вони формують не лише ультраправий інтернаціонал»: «Вони з таким самим успіхом заохочують ультраліві сили, – тобто, будь-які сили, які працюють на роз’єднання в рамках Європейського Союзу, – на перегляд базових, фундаментальних цінностей, на перегляд принципів міжнародного права. Вони сьогодні опиняються союзниками того агресивного мислення, яке характерне для Кремля».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.