Екс-топ-менеджера «Укрпошти» звинуватили в розтраті мільйона

Прокуратурою Києва повідомлено про підозру колишньому в.о. директора з технічної політики УДППЗ «Укрпошта» за фактом розтрати держаних коштів в особливо великих розмірах при здійсненні закупівель.

Екс-топ-менеджера «Укрпошти» звинуватили в розтраті мільйона
4 Вересня 2016 10:26Новини

Як повідомляє прес-служба київської прокуратури, під час досудового розслідування встановлено, що у 2014 році посадовець, діючи в інтересах третіх осіб, зловживаючи своїм службовим становищем, уклав угоду з приватним товариством щодо постачання паливних матеріалів за свідомо завищеними цінами, чим спричинив збитки державному підприємству на суму понад 1, 1 млн гривень.

Дії посадової особи кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, тобто розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах.

Наразі готується клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.