Екс-шеф податкової мав автопарк, ресторани та магазини на Хрещатику

Головною військовою прокуратурою проведено арешт майна колишнього першого заступника голови ДПС України - начальника податкової міліції України. Про це повідомляє Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

771ad8177daf709ef2560cf0112ca50f_600x1000
14 Вересня 2016 21:36Новини

«Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України проведено опис та арешт майна підозрюваного колишнього першого заступника голови Державної податкової служби України – начальника податкової міліції України та членів його родини. Розслідування проводиться за фактами незаконного відшкодування ПДВ підприємствам, що знаходилися під контролем екс-високопосадовців В.Януковича, М.Азарова, А.Клименка, на суму понад 3 млрд грн. Зазначені слідчі дії проведені на об’єктах нерухомості, які були легалізовані підозрюваним, у тому числі на членів його родини», – наголошується в повідомленні.

Зокрема, слідчими описано та вилучено автопарк (6 автомобілів), оформлений на сина підозрюваного. Крім того, слідчими описано та арештовано котеджне містечко, яке належить на правах власності родичам підозрюваного, декілька ресторанів та магазинів елітного одягу по вулиці Хрещатик, які також оформлені на родину екс-високопосадовця.

Загальна орієнтовна вартість описаного та арештованого Головною військовою прокуратурою майна, яке легалізовано Андрієм Головачем та членами його родини, складає майже 480 млн грн, з яких 468 млн грн – об’єкти нерухомості, 10 млн грн – рухоме майно.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.