Джима Керрі звинуватили в причетності до смерті його колишньої подруги

Актора підозрюють у постачанні дівчині медикаменів, від передозування якими вона померла.

Джима Керрі звинуватили в причетності до смерті його колишньої подруги
20 Вересня 2016 21:10Новини

Відомого актора-коміка Джима Керрі звинуватили в причетності до смерті його колишньої подруги Кетріони Уайт. Вдівець загиблої Марк Бертон подав позов до суду, в якому заявив, що актор постачав дівчині медикаментами, від передозування якими вона померла, повідомляє Reuters.

На думку Бертона, Керрі «використовував своє багатство і статус знаменитості, щоб незаконно одержувати і поширювати медикаменти, що викликають сильне звикання, в даному випадку смертельні психотропні препарати, застосування яких перебуває під контролем» .

Актор, у свою чергу, заявив, що «в житті настають такі моменти, коли необхідно встати на захист своєї честі» .

«Я не буду миритися з наміром використати мене або жінку, яку я любив. Я дуже сподіваюся, що найближчим часом люди залишать спроби отримати вигоду з події» , — додав Керрі.

Як повідомлялося раніше, 6 липня поточного року була оприлюднена передсмертна записка Кэтрионы Уайт.

Нагадаємо, Керрі і Уайт почали зустрічатися в 2012 році, але їх роман тривав кілька місяців. Близькі відносини між ними відновилися в травні 2015 року. А у вересні 2015 року, незабаром після чергового розлучення з Керрі, Катріона Уайт покінчила з собою. Дівчині було 28 років. Причиною смерті стало передозування ліками, поруч з її тілом були знайдені таблетки і записка.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.