Джонні Депп влаштував бійку на знімальному майданчику

Голлівудський актор Джонні Депп останнім часом все частіше відзначається несподіваними витівками та скандалами. На знімальному майданчику фільму-трилера «Лабіринт» кіноактор весь день пив та курив, а потім влаштував бійку.

Джонні Депп влаштував бійку на знімальному майданчику
9 Травня 2018 16:37Новини

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на сайт видання PageSix.

За словами очевидців, Депп, який грає у фільмі детектива лос-анджелеської поліції, весь знімальний день майже не працював, а після завершення заброньованого часу на майданчику, він вирішив помірятись силами із одним із менеджерів, який попросив всіх покинути приміщення.

У відповідь на це Депп нібито почав обзивати менеджера і навіть спробував вдарити під ребра, але удар вийшов несильним.

«Я дам тобі 100 тисяч доларів, щоб ти вдарив мене!» – так висловлювався актор за словами очевидців, коли його відтягали в сторону.

Режисер фільму Бред Фурман вже заявив, що конфлікт надто перебільшили: «Кіно – це стрес, а значення всяких дрібниць перебільшено. Всі ми любимо історії, але тут ніяких історій не криється».

Нагадаємо, що декілька днів тому в одному із західних ЗМІ повідомили, що Джонні Депп може постати перед судом через погане ставлення до своїх охоронців та несплату зарплатні, які звинуватили його в створенні несумісних зі звичайною практикою умов праці і зажадали погасити велику заборгованість із

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.