Дизайнерка відмовилась одягати Меланію Трамп

Дизайнер Софі Тіллет заявила, що відмовляється співпрацювати з Меланією Трамп, нової першою леді США. Своїх колег-дизайнерів Тіллет закликала зробити те ж саме.

Дизайнерка відмовилась одягати Меланію Трамп
19 Листопада 2016 12:27Новини

У четвер Софі опублікувала в своєму Twitter-акаунті відкритого листа, в якому пояснила таку радикальну позицію, повідомляє Gazeta.ua.

«Бренд Sophie Theallet виступає проти будь-яких форм дискримінації та забобонів. Наші дефіле і рекламні кампанії завжди були вираженням різноманітності і відображенням світу, в якому ми живемо», – написала дизайнер і додала:

«Як людина, яка прагне до різноманітності і особистої свободи, а також поважає будь-який стиль життя, я не хочу брати участь у створенні одягу для майбутньої першої леді США або будь-яким чином асоціюватися з нею. Расизм, сексизм і ксенофобія, які просував її чоловік у своїй президентській кампанії, не сумісні з тими цінностями, з якими ми живемо. Я закликаю своїх колег-дизайнерів зробити те ж саме».

У листі Софі також пояснила, що хоч вона і розуміє, що не варто змішувати політику і творчість, по-іншому вона в даній ситуації вчинити не може:

«Я добре розумію, що нерозумно втручатися в політику. Але у мене сімейна компанія, і мова тут йде не тільки про гроші. Ми цінуємо нашу творчу свободу і прагнемо до гуманності, свідомості і етичності».

У своєму посланні Тіллет також підкреслила, що раніше Америка для неї була країною можливостей, де можна реалізувати свій потенціал. Дизайнеру доводилося одягати Мішель Обаму, і Софі запевнила, що для неї це було великою честю.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.