Директора української бібліотеки у Москві вирішили звільнити з посади

Директору української бібліотеки Наталії Шаріній повідомили про розірвання трудового договору «у зв'язку із закінченням терміну».

Директора української бібліотеки у Москві вирішили звільнити з посади
9 Березня 2017 18:48Новини

Про це повідомляє Дзеркало тижня.

Шаріній повідомили про припинення трудового договору у зв’язку із закінченням його терміну, повідомив адвокат, керівник неформального об’єднання юристів і журналістів «Команда 29» Іван Павлов.

«Департамент національної політики і міжрегіональних зв’язків Москви повідомив мою підзахисну про розірвання трудового договору. Весь час, поки Шаріна перебувала під домашнім арештом, вона продовжувала обіймати посаду директора бібліотеки, і тільки тепер договір з нею буде розірвано», – зазначив Павлов.

У 2015 році, після того, як Наталія Шаріна помістили під домашній арешт, керівництво департаменту прийняло рішення про відсторонення Шаріної з посади.

Захисники директора бібліотеки заявили про незаконність даного рішення.

«Відсторонення від посади – це такий само запобіжний захід, який обирає суд. Департамент культури і інші організації не можуть самостійно приймати таких рішень», – підкреслив Павлов.

  • 28 жовтня 2015 року в Бібліотеці української літератури відбувся обшук, під час якого слідчі нібито виявили екстремістську літературу.
  • Щодо директора бібліотеки Наталії Шаріної було порушено кримінальну справу за статтею «розпалювання національної ненависті і ворожнечі».
  • 30 жовтня 2015 року директорку Бібліотеки української літератури Наталю Шаріну, яка стала фігуранткою справи про поширення екстремістських книг, відправили під домашній арешт
  • 2 листопада 2016 року Міщанський районний суд Москви почав розглядати справу директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.