Директор НАБУ: справа Насірова підтвердила необхідність проведення судової реформи

Справа Романа Насірова продемонструвала ганебність існуючої в Україні судової системи та необхідність проведення реформи разом із створенням Антикорупційного суду.

Директор НАБУ: справа Насірова підтвердила необхідність проведення судової реформи
11 Серпня 2017 16:06Новини

Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив директор НАБУ Артем Ситник, передає кореспондент УНН.

«Ця справа, щодо голови (Державної – ред) фіскальної служби, вона показала ще одну проблему. Незважаючи на те, що це є досягненням і демонстрацією суспільству що недоторканих немає. З іншого боку ми бачили просто ганебний приклад відмови в обґрунтованому клопотанні детектива про стягнення 100 млн грн застави … При наявності очевидних ознак невиконання зобов’язань, які були покладені на підозрюваного рішенням суду, суд відмовив в стягненні цих коштів при наявності всіх доказів», – сказав А.Ситник.

Також він зазначив, що ця справа зайвий раз підтверджує, що без закінчення реформи судової гілки влади, без створення Антикорупційного суду, ці проблеми будуть тривати постійно.

«Ми бачимо, що супротив судової системи не тільки не зменшується, а навпаки при кожному такому затриманні все збільшується і збільшується», – сказав А.Ситнік.

Національне антикорупційне бюро може ініціювати обмеження до матеріалів справи тимчасово відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова, якщо ознайомлення з ними буде затягуватись стороною захисту.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.