Директор «Львівавтодору» розповів, що ремонтуватимуть цього року

Директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза повідомив, що цього року планується провести ремонт орієнтовно на чотирьох об’єктах.

Директор «Львівавтодору» розповів, що ремонтуватимуть цього року
10 Травня 2017 20:41Новини

Про це сьогодні, 10 травня, він сказав під час брифінгу,  інформує кореспондент ІА Дивись.info.

«Зараз ми закінчили коригування проектів по вулиці Замарстинівській. Також вже є закінчений проект площі Франка, завершуються роботи по благоустрою Сихова. Також цього року ми плануємо будівництво грунтової дороги до «Білогорщі». Також продовжується реконструкція вулиці Личаківської», — зазначив Олег Береза.

За його словами, до ремонту площі Франка планують зібрати нараду, оскільки її закриття означатиме, що роботу ЛКП «Львівелектротрнас» паралізують.

«Там складний обсяг робіт. І якщо ми закриємо площу, то повноцінно рухатиметься тільки трамвай №6. Можливо, оптимальніше буде робити реконструкцію площі разом з вулицею Вітовського. Але якщо усі сторони скажуть, що готові до того, щоби її закрити, ми закінчимо роботи цього року», — наголосив Олег Береза.

Нагадаємо, цього тижня у Львові закриють на ремонт вулицю Чернівецьку. У зв’язку з цим, три трамваї змінять свої маршрути, а ще один не курсуватиме зовсім.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.