Двох чоловіків на Львівщині пошматував лев

Минулого понеділка під вечір в приватному зоокутку «Білаки» Самбірського району Львівської області сталася надзвичайна пригода – одному чоловіку лев через клітку пошматував руку, а другому ногу.

0_cae94_4b871890_orig
28 Червня 2016 18:04Новини
Обидва протверезіли на лікарняному ліжку, повідомив кореспондент IA ZIK.
За словами власника ПФ «Білаки» Івана Білака, він на території фірми зустрів двох підпилих чоловіків. Вони сказали, що йдуть по молоко, яке тут місцевим мешканцям продають свіжим. Але «друзі» насправді таємно завернули у зоокуток, який на території фазенди існує більше двадцяти років.
П’яний чоловік переліз через бар’єр, щоб почастувати лева. Досить було долі секунди, як його рука опинилася у пащі хижака. Тоді приятель почав рятувати жертву і вперся ногою до сталевих прутів клітки. Ногу звір пошкодив одразу своїми гострими кігтями.
Рани чоловіків зшили у травматологічному відділі Самбірської ЦРЛ. Медики кажуть, що тому, в кого понівечена рука, доведеться робити ще одну операцію, бо лев зубами вирвав шматок тіла, можливе загноєння. З ногою проблем менше.
Наразі, за твердженням «Самбір плюс інфо», лікування взяв на себе Іван Білак. Після того, що сталося, він радий би навіть позбутись зоокутка, але охочих прийняти диких тварин немає.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.