«Допомогу ЄС витрачають на випивку й жінок»: голова Єврогрупи зробив скандальну заяву

Голова Єврогрупи Єрун Дейсселблум опинився в центрі скандалу через коментар німецькій газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung.

«Допомогу ЄС витрачають на випивку й жінок»: голова Єврогрупи зробив скандальну заяву
24 Березня 2017 12:46Новини

Дейсселблум в інтерв’ю журналістам припустив, що південноєвропейські країни, які отримують фінансову допомогу ЄС, витрачають свої гроші на «випивку й жінок». Мав на увазі проблемні країни Єврозони, зокрема Грецію, Португалію та Кіпр, пишуть ЗМІ.

Прем’єр-міністр Португалії Антоніо Кошта назвав заяву Дейсселблума «расистською, ксенофобською і сексистською». Виступив з вимогою його відставки.

Сам Дейсселблум висловив жаль з приводу своїх слів. Проте зауважив, що у відставку не піде. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на Reuters.

«Мені шкода, якщо когось образили мої коментарі. Це було сказано з голландською прямотою, що не завжди цінують в інших країнах Європи. Це ще один урок, який я засвоїв», – сказав Дейсселблум.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.