Доник: Я здивований, що з такими темпами військові дії ведуться не в Львівській області

Роман Доник поділився випадком армійського кретинізму:

maxresdefault
27 Червня 2016 14:01Новини

Нещодавно начальнику Генерального Штабу була запропонована програма підвищення кваліфікації кулеметників ДШК. Двотижневі курси, які реально могли б допомогти поліпшити навички військових: наприклад, стрільба з дрібним мішенях віддаленістю від 1 км, або по розрахунку АГС на відстань в 1900-200 метрів. НГШ повністю підтримав ідею і дав дозвіл на її реалізацію.

Реалізовувати почали в Десні, 169 НЦ. Змінили курс навчальної стрільби для великокаліберних кулеметів, затвердили програму підготовки кулеметників з різним стажем і включили її в місячний курс навчання. Далі послідувала пропозиція влаштувати 4-5 денні «інтенсиви» для кулеметників-атошников з 92 бригади. Навіть вирішили виділити додаткових деснянських інструкторів.

Але не тут то було. З одинадцяти ДШК прибув лише один. Приїхали ще бажаючі. Наприклад, командири відділень піхоти, у яких про ДШК ні сном, ні духом. Або противотанкисты. Хто завгодно, але не кулеметники. Зате жирні галочки, де треба, вже поставили.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.