«Добровольці Божої Чоти» у Львові

У Львові відбувся показ фільму «Добровольці Божої Чоти». Це кінофільм-історія про легендарних захисників Донецького аеропорту.

«Добровольці Божої Чоти» у Львові
30 Жовтня 2016 16:47Новини

У головних ролях «Добровольців Божої чоти» – бійці, зі своїм особливим почуттям гумору, поглядами на релігію, на життя та смерть. Серед них – «Богема», «Гатило», «Чорний» та інші. Події розгортаються в Донецькому аеропорті, Пісках та на довколишніх територіях. Фільм без пафосу та цензури, сповнений гіркої правди сьогодення на Сході України.

«Тут зображені шокуючі та емоційні кадри із життя тих, хто на передовій, під цілодобовими обстрілами. Тому перш за все, цей фільм – посвята і пам’ять загиблим солдатам. Незважаючи на все, ми повинні кожної хвилини памятати, що в Україні триває війна», – наголошує координатор Олексій Лобанок.

3

Кінопоказ відбувається в рамках організованого Молодіжним Націоналістичним Конгресом (МНК) проекту «Кіномарафон Нескорених Націй (КНН)». КНН передбачає показ історичних фільмів про національно-визольну боротьбу українців та інших націй, різні виміри гібридної війни та можливості її протидії. Наступним у Львові покажуть фільм «Майкл Колінз» 12 листопада.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.