До України суне балканський циклон «Петер» (карти)

Циклон «Петер» суне до України.

До України суне балканський циклон «Петер» (карти)
20 Квітня 2017 8:43Новини

У четвер, 20 квітня, сніговий циклон піде на північний схід. Тому у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Херсонській, Миколаївській та інших областях опади припиняться, пише на своїй сторінці у Facebook синоптик Наталка Діденко. Про це повідомляє Погода УНІАН.

«З Балкан до нас готується стрибнути черговий циклон. Його добре видно га фото зі супутника. Звати його «Петер». Тому завтра на південному заході України очікується складна погода», – йдеться у її повідомленні.

facebook.com/tala.didenko

facebook.com/tala.didenko

Синоптик прогнозує, що в Одеській, Вінницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, південній частині Львівської та Закарпатської областей очікується дощ та мокрий сніг, а також сильний вітер.

За словами Діденко, вночі очікуються заморозки, вдень 0-6 градусів тепла, лише у Приазов’ї буде тепліше, до +9+11 градусів. У Києві завтра без опадів. Вночі або близько нуля, або до невеликих мінусів, вдень +4+7 градусів.

«Поступове потепління почнеться з 23 квітня, проте ночі ще залишатимуться холодними», – йдеться у прогнозі синоптика.

Згідно з даними Погода УНІАН, у четвер, 20 квітня в Україні місцями пройдуть дощі і сніг. Вночі очікуються заморозки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.