До Львова їде автор світових бестселерів

16 вересня Львів відвідає відомий італійський письменник Паоло Джордано. Про це повідомили у «Видавництві Старого Лева».

До Львова їде автор світових бестселерів
10 Вересня 2016 21:24Новини

Його книжки продаються мільйонними тиражами і перекладені понад тридцятьма мовами, повідомляють Львівські новини.

Українською його романи – «Самотність простих чисел» та «Чорне і сріблясте» – побачили світ у перекладі Андрія Маслюха. Зараз українські читачі мають нагоду познайомитися з автором особисто.

У Львові зустріч з Паоло Джордано відбудеться у рамках Форуму видавців у п’ятницю, 16 вересня, у Театрі ім. Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3) о 17:00.

Джордано – італійський письменник, за основним фахом – фізик-теоретик. Народився 19 грудня 1982 р. в Турині. Навчався у Туринському університеті; у 2010 р. захистив докторську дисертацію з фізики елементарних частинок. У січні 2008 р. у видавництві «Мондадорі» вийшов його перший роман «Самотність простих чисел» (La solitudine dei numeri primi), а вже у липні Джордано у віці 26-ти років став наймолодшим в історії лауреатом найпрестижнішої італійської літературної премії Strega. Тільки в Італії у 2008 р. було продано більше мільйона примірників книжки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.