Для стримування КНДР Пентагон вирішив відправити в Тихий океан вже третю авіаносну групу

Це рідкісний випадок, коли США одночасно направляє три авіаносця в один регіон.

Для стримування КНДР Пентагон вирішив відправити в Тихий океан вже третю авіаносну групу
28 Травня 2017 8:48Новини

Сполучені Штати Америки відправляють третю за рахунком ударну групу на чолі з авіаносцем «Німіц» у західну частину Тихого океану з метою стримування ракетної і ядерної програм Північної Кореї. Про це повідомляє Український тиждень з посиланням на «Голос Америки».

Зазначається, що авіаносець «Німіц» є одним з найбільших у світі бойових кораблів. За даними джерел, «Німіц» приєднається до вже дислокованих у західній частині Тихого океану ударних авіаносців «Карл Вінсон» і «Рональд Рейган».

Це рідкісний випадок, коли Пентагон одночасно направляє три авіаносця в один регіон.

Зростаюча загроза у зв’язку з розширенням північнокорейських ядерної та ракетної програм є однією з головних проблем забезпечення безпеки для президента США Дональда Трампа. Раніше він пообіцяв не допустити, щоб КНДР просунулася в розробці зброї до рівня, який дозволить їй завдати ядерного удару по континентальній території Сполучених Штатів. На думку експертів, Пхеньян може досягти цієї можливості приблизно після 2020 року.

Нагадаємо, на початку квітня президент США Дональд Трамп заявив, що його країна має намір вирішити «проблему» Північної Кореї або з допомогою Китаю, або самостійно. Тоді голова КНР Сі Цзіньпін відповів, що китайська сторона виступає за мирне врегулювання ситуації на Корейському півострові і виключно політичними засобами.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.