Діти та онуки Чийгоза прийшли під будівлю кримського «суду» (відео)

Діти та онуки Ахтема Чийгоза вийшли на акцію з транспарантами до будівлі «суду» в Криму.

Діти та онуки Чийгоза прийшли під будівлю кримського суду (відео)
10 Грудня 2016 8:33Новини

Про це йдеться у відеоролику, викладеному в YouTube, пише Укрінформ.

Сьогодні я тут, щоб заявити про права свого батька, який не зробив нічого такого, за що його могли б позбавити свободи. Я пишаюся своїм батьком, він захищає права кримськотатарського народу», – сказав Чийгоз-молодший.

Діти тримають в руках плакати: «Ми проти політичних репресій», «Свободу політв’язням», «Free Chiygoz, Degermendgi, Asanov».

Як повідомлялось, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз був заарештований окупаційною владою у Криму в січні 2015 року. Його звинувачують в організації масових безладів у день проведення мітингу біля стін ВР АРК 26 лютого 2014 року. У ході судових засідань у справі Чийгоза заслуховували кілька десятків свідків звинувачення, і лише двоє, у тому числі «секретний свідок», надали свідчення проти Чийгоза.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.