Держпродспоживслужба: кількість загиблих через отруєння алкоголем зросла до 38

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів заявляє, що в Україні внаслідок отруєння сурогатним алкоголем загинули вже 38 людей.

Держпродспоживслужба: кількість загиблих через отруєння алкоголем зросла до 38
30 Вересня 2016 12:49Новини

«З 21 по 30 вересня станом на 9:00 в країні зареєстровані 77 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них 38 випадків завершилися летально», – повідомляє прес-служба відомства, пише Радіо Свобода.

За даними Держпродспоживслужби, у Донецькій, Луганській, Миколаївський і Харківській областях станом на 9:00 30 вересня нових випадків отруєння алкогольними напоями не було.

Як зазначають у відомстві, стало відомо, що 21 вересня у Бердичеві Житомирської області померла 1 особа, попередній діагноз – отруєння метанолом.

27 вересня у Держпродспоживслужбі повідомляли про 28 загиблих внаслідок отруєння алкогольними напоями на Харківщині й Донеччині. Згодом про випадки отруєнь повідомили у Миколаївській та Луганській областях.

Правоохоронці Харківщини порушили справу за статтею «незаконне виготовлення товарів із недоброякісної сировини, що призвело до отруєння людей або інших тяжких наслідків», а на Миколаївщині і Донеччині – за статтею «умисне вбивство» Кримінального кодексу України.

29 вересня у прокуратурі повідомили про затримання на Харківщині 7 підозрюваних у виробництві й реалізації сурогатного алкоголю, від якого загинули люди. За даними прокурора Харківської області Юрія Данильченка, силовики затримали організатора виробництва сурогатного алкоголю, трьох пособників та ще трьох господарів магазинів, які реалізовували цю продукцію.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.