Депутатів Львівської міськради перевірили перед засіданням на металодетекторі

Депутатів Львівської міськради, чиновників мерії, журналістів та представників громадськості перед засіданням ЛМР перевірили на металодетекторі.

intall_lviv
30 Червня 2016 15:41Новини

Охорону під час сесії ЛМР 30 червня забезпечують близько десяти представників «Муніципальної дружини» та чотири нацгвардійці, повідомляє Zaxid.net.

Усіх відвідувачів Львівської міськради просять пройти через два металодетектори, один з яких розташований одразу після входу на першому поверсі будівлі, а інший – стоїть перед входом до сесійної зали.

Металодетектори реагують на більшість відвідувачів ЛМР, однак охоронці пропускають усіх без додаткових обшуків. Як пояснили ZAXID.NET представники «Муніципальної дружини», додатковий обшук буде потрібний, якщо металодетектор виявить у когось багато металу, тоді його звуковий сигнал буде значно гучніший.

Зазначимо також, що на засідання ЛМР тепер можуть потрапити лише 30 журналістів та 30 представників громадськості, для яких у сесійній залі зарезервовані місця. Кожне місце тепер має номер, який відвідувачам сесії ЛМР дають при реєстрації.

Сам вхід до сесійної зали також відгороджений стрічкою. Представники «Муніципальної дружини» перед засіданням попередили журналістів, що під час сесії ходити по залі не можна буде. Однак зараз операторів та фотографів туди пропускають, опускаючи стрічку.

Новий режим роботи ЛМР запровадили після того, як кілька разів громадські активісти зривали роботу сесії. Чотирьох нацгвардійців вирішили залучити до охорони ЛМР після штурму міськради під час сесії 9 червня. Після того в управлінні «Секретаріат ради» ЛМР вирішили встановити у сесійній залі додаткові камери огляду.

Джерело: Zaxid.net.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.