Дебати щодо ратифікації асоціації Україна – ЄС пройдуть в Нідерландах 21 лютого

Міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс оптимістичний щодо парламентських дебатів щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС, які повинні відбутися в наступний вівторок.

Дебати щодо ратифікації асоціації Україна - ЄС пройдуть в Нідерландах 21 лютого
19 Лютого 2017 13:00Новини

Про це він сказав кореспондентові Укрінформу на полях Мюнхенської конференції з безпеки.

«Ми дебатуватимемо в парламенті згідно із законом про ратифікацію Угоди про асоціацію у вівторок в другій половині дня», – повідомив Кундерс.

Сам глава МЗС і прем’єр-міністр Марк Рютте Нідерландів «дуже сильно захищатимуть цю угоду з Україною», оскільки вважають ії дуже важливою, включаючи декларацію, яка була схвалена на рівні глав держав і урядів ЄС. «Я дуже оптимістичний, але подивимося, що буде», – сказав Кундерс, завіривши, що керівництво країни залишається «дуже прихильним Україні і тому, щоб це (ратифікація – ред.) сталося».

Потім справа повинна пройти через Сенат. Кундерс не знає точної дати, але вважає, що це повинно бути незабаром після виборів. (Вибори до Нижньої палати парламенту повинні відбутися в країні 15 березня – ред).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.