Далай-лама дав настанови Україні та Росії

Далай-лама XIV вважає, що Росія і Україна не повинні вирішувати свої проблеми за допомогою зброї і закликав країни думати про взаємну користь, але мирним способом.

Далай-лама дав настанови Україні та Росії
11 Жовтня 2016 21:41Новини

Про це духовний лідер Тибету розповів під час свого виступу в Ризі, передає Сегодня.

Він пояснив, що якщо є якісь проблеми, то в першу чергу потрібно думати, як їх вирішити заради загального блага.

«Якщо є розбіжності між державами, народами, то треба подумати про те, як вирішити проблеми – заради загального блага. У минулому у нас теж було багато битв … Якби військовим способом можна було вирішувати проблеми, їх би давно вирішили», – сказав Далай -лама, відповідаючи на питання слухачів його навчань.

Він зазначив, що РФ і Україна пов’язані економічно, тому потрібно думати про взаємну користь.

«Ці дві країни, пов’язані економічно. Сьогодні світ влаштований так, що ми залежимо один від одного, і нам потрібно думати про взаємну користь», – підкреслив Далай-лама і привів в приклад Пакистан і Індію.

«Якщо Пакистан постраждає, Індія теж постраждає», – констатував духовний лідер.

Нагадаємо, починаючи з 2014 року, російські військові вторглися на територію Криму та анексували його, влаштувавши незаконний псевдореферендум. Після цього Кремль взявся за Донбас і окупував частину територій, увівши численні війська, руйнуючи населені пункти і вбиваючи українських військових і мирних жителів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.