Число постраждалих від нападу в фінському місті Турку зросло до десяти

Число постраждалих від нападу в п'ятницю в фінському місті Турку зросло до десяти. За даними поліції, від ножових поранень померли двоє людей, ще вісім поранених перебувають у центральній районній лікарні університету Турку, повідомив в суботу фінський портал телерадіомовлення Yle. Раніше повідомлялося про двох загиблих і шести поранених.

Число постраждалих від нападу в фінському місті Турку зросло до десяти
19 Серпня 2017 10:25Новини

Стан трьох постраждалих вночі було визнано критичним, вони перебувають у відділенні реанімації. У лікарню був викликаний додатковий медичний персонал, посилено заходи безпеки. Про це пише Інтерфакс.

За даними поліції, всі постраждалі були випадковими перехожими і не мали ніяких зв’язків з передбачуваним убивцею, який після поранення при затриманні поліцейськими також знаходиться зараз в лікарні.

Як розповіла журналістам міністр внутрішніх справ Фінляндії Паула Рісікко (Paula Risikko), слідство покаже, який був мотив злочину. За її словами, «особистість його поки не встановлено, швидше за все, мова йде про людину, схожу на іноземця – міграційна служба перевіряє, чи був він зареєстрований в країні».

Нападник ще не допитаний, поліція збирається зробити це якомога швидше.

Як розповів начальник управління поліції Сеппо Колехмайнен (Seppo Kolehmainen), «поліція поки не підтверджує, що мова йде про тероризм». За його словами, «поліція поки не може підтвердити, що нападник був один, але вважає це можливим».

Поліція провела ряд операцій в різних кінцях Фінляндії. За даними Центральної кримінальної поліції, в ході операцій затримано чотири людини. Їх допити вже почалися. Багато неясного. Поліція пообіцяла провести прес-конференцію в суботу о 14:00.

У Домському соборі Турку в п’ятницю пізно ввечері пройшло екуменічне богослужіння в пам’ять про загиблих. На службі був присутній президент Фінляндії Саулі Нііністе (Sauli Niinisto).

Як повідомлялося, в п’ятницю о 16:02 поліція міста Турку отримала сигнал тривоги. За повідомленнями очевидців, в центрі міста на розташованих неподалік одна від одної площах Пууторі і Кауппаторі невідомий нападав з ножем на перехожих. Один з них помер на місці трагедії, другий помер в лікарні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.