Чийгоз став символом опору окупантам у Криму, – Джапарова

Еміне Джапарова, перший заступник міністра інформполітики вважає, що заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз уже став символом опору діям окупанта у Криму.

Чийгоз став символом опору окупантам у Криму, - Джапарова
9 Серпня 2017 8:00Новини

Таку думку вона висловила в ефірі «112 Україна», повідомляє День.

«Ахтем Чийгоз на сьогодні є символом цього опору. Фактично його справа налічує 30 томів. Це судилище, тому що навіть якщо погоджуватися, так собі уявимо, з російською інтерпретацією подій і погоджуватися з тим, що він начебто щось там неправомірне організував, то ці події мали місце тоді, коли, навіть згідно з російським законодавством, Крим ще був частиною української території. Тому це абсолютно такий правовий абсурд, який здійснюють на наших очах», – сказала Джапарова.

Водночас вона відзначила, що для кримських татар така репресивна політика Російської Федерації не є новою. «Вона лежить у площині «загнати людей в страх» для того, щоб будь-який опір не мав місця. Тобто, з одного боку вичавлюють усіх активних, а з іншого – всіх, хто залишився жити в Криму, змушують таким чином мовчати», – сказала перший заступник міністра інформполітики.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.