Чи звучить українська мова в кримських школах

З 1 вересня навчальний рік розпочався і в кримських школах. За словами окупантів: на півострові проводилась тотальна українізація, 7 шкіл з українською мовою викладання з 600 навчальних закладів. Але за 3 роки окупації закрили і їх.

Чи звучить українська мова в кримських школах
3 Вересня 2017 20:32Новини

1 вересня в кримській гімназії українська мова лунає лише один раз в пісні про дружбу росіян, українців та кримських татар. Також змінилась і назва навчального закладу. Тепер її перейменували в Сімферопольську академічну гімназію. Про це пише канал 24.

Раніше тут був конкурс не менший, ніж у вищих навчальних закладах. Батьки свідомо віддавали дітей, щоб вони могли навчатись українською.

Дехто батьків навіть схвалює перехід на російську посеред навчального року. А діти ще не можуть впевнено відповісти, в якій країні будуть вступати у ВУЗи. Єдині, хто немає вибору – теперішні першокласники, в них свято проходить під російськими прапорами і мовою окупанта.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.