Чубаров привітав мусульман України з Ораза-Байрам

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров привітав співвітчизників і всіх мусульман України із закінченням священного місяця Рамадан і побажав швидкої деокупації Криму.

374199308
5 Липня 2016 14:41Новини

Привітання опубліковане на сторінці Чубарова у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

«Іншаллаh(якщо побажає Бог – Ред.), наша робота й старання, спрямовані на деокупацію Криму й повернення його до складу України, завершаться схваленням Всевишнього і ми, кримські татари – частина мусульманської умми України, повернемося у свої домівки й з’єднаємося зі своїми рідними у благословенному Аллахом Криму», – написав  Чубаров.

Мусульмани всього світу 5 липня відмічають свято розговіння – Ораза-байрам(Ід аль-Фітр).

Ораза-байрам – одне з двох головних свят мусульман, що відмічається з нагоди закінчення посту у місяць Рамадан. У день свята мусульмани здійснюють святкову ритуальну молитву, накривають святкові столи, запрошують і ходять у гості до сусідів, родичів і друзів, дарують подарунки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.