Чоловік скоїв вбивство і підірвав себе гранатою

29-річний чоловік підірвав себе гранатою у селі Верхньоторецьке Ясинуватського району Донеччини. Перед цим зарубав сокирою товариша.

Чоловік скоїв вбивство і підірвав себе гранатою
2 Грудня 2016 14:08Новини

Чоловік прийшов у гості до односельчанина. Між ними спалахнув конфлікт. Гість схопив сокиру і вдарив нею господаря. Про це повідомляє прес-служба поліції Донечччини, пише Gazeta.ua.

Зрозумівши, що вчинив, чоловік розповів усе сусідам. Сказав, що вирішив закопати тіло у підвалі його власного будинку. Також повідомив, що не може з цим жити і хоче покінчити життя самогубством.

Після розмови повернувся у будинок, де сталася трагедія. Там підірвав себе гранатою. Експерти виявили на його обгорілому тілі множинні осколкові рани ніг. Підлога та речі в кімнаті були закопчені.

Днем раніше, 1 грудня, жінка у психічно нездоровому стані нанесла синові декілька смертельних ножових ударів. Після скоєного вирішила покінчити життя самогубством.Для цього проштрикнула себе тією самою зброєю.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.