Чоловік на Львіщині відморозив ноги

Вчора, 16 січня, о 15 годині у Жидачівську центральну районну лікарню поступив в стані середнього ступеня важкості житель села Антонівка, 1952 року народження. Чоловік поступив з діагнозом «обмороження нижніх кінцівок».

Чоловік на Львіщині відморозив ноги
17 Січня 2017 18:11Новини

Про це інформує Головне управління ДСНС у Львівській області, повідомляє LvivNews.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з початку зимового періоду (1 грудня 2016 року) на території області від переохолодження та обморожень госпіталізовано в лікувальні заклади 75 людей. Померло 21 особа.

Головне управління ДСНС у Львівській області нагадує громадянам про основні правила безпеки під час перебування на свіжому повітрі під час морозів: ні в якому разі не вживати алкогольних напоїв, носити вільний багатошаровий одяг, не носити тісне взуття, не носити на морозі металевих прикрас, після довгого перебування на холодному повітрі обов’язково переконатись у відсутності обмороження. Якщо ж обмороження все ж таки відбулось, потерпілого варто перенести в тепло, зняти промерзлі речі та обгорнути теплоізоляційною тканиною, по-можливості напоїти теплим чаєм та якнайшвидше звернутися медичного фахівця.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.