Бутусов назвав прізвище знищеного під Авдіївкою ватажка бойовиків

У бою під Авдіївкою знищено групу російських найманців на чолі з командиром 1-го батальйону 100-ї бригади «ДНР» Іваном Балакаєм, позивний «Грек».

Бутусов назвав прізвище знищеного під Авдіївкою ватажка бойовиків
30 Січня 2017 8:03Новини

Про це у Фейсбуці повідомив журналіст Юрій Бутусов, пише ZIK.

«Знищений сьогодні командир батальйону Балакай був одним з найдосвідченіших польових командирів бойовиків, який воював починаючи зі Слов’янська, брав участь у боях на кордоні в секторі «Д»… у районі Сніжного, Савур-Могили, коли ряд наших підрозділів, у тому числі 72-ї бригади, були оточені російською регулярною армією і загонами найманців, також брав участь у боях за Ясинувату в серпні 2014-го, командував спецпідрозділом «Південь» бригади найманців «Схід», – йдеться у повідомленні.

За інформацією Бутусова, Балакай – колишній громадянин України, військовослужбовець з Донецька, який з березня 2014 року перейшов на бік терористів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.