Британці створили розкладний будинок для двох

Компанія Duffy London представила Duffy Shelter - багатопрофільний розкладний будиночок, який можна використовувати в якості тимчасового житла.

Британці створили розкладний будинок для двох
14 Листопада 2016 22:32Новини

Про це пише fainaidea.

Duffy Shelter може замінити намет на природі або станцію швидкої допомоги при надзвичайних ситуаціях. Також його можна використовувати в якості причепа.

Стандартний фургон здатний перевезти одночасно 35 таких складних будиночків. Duffy Shelter за заявами розробників збирається менш ніж за годину навіть недосвідченим будівельником. Ніжки складного будинки розраховані на будь-який грунт і можуть утримати баланс будинку навіть на зовсім нерівній землі.

В одному такому складному будиночку можуть вміститися двоє осіб. Для входу в будинок використовується двері з віконцем, також є шлюз для додаткового освітлення і провітрювання приміщення. Усередині Duffy Shelter розміщуються спальне приладдя і викидний столик.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.