Британія відреагувала на повідомлення про військові дії в Криму

Лондон не визнає анексію півострова і заявляє, що Крим – це Україна.

Британія відреагувала на повідомлення про військові дії в Криму
11 Серпня 2016 21:53Новини

Велика Британія занепокоєна інформацією про військові дії у Криму. Про це дипломати написали на сторінці британської амбасади у Facebook.

«Інформація про військові дії в незаконно окупованому Криму непокоїть. Для уникнення подальшої ескалації необхідні стриманість і дипломатія.  Велика Британія і надалі не визнає анексію півострова. Крим – це Україна», – йдеться у повідомленні.

Вчора ФСБ РФ заявила, що у ніч на 8 серпня українські війська нібито спробували здійснити прорив у Крим. При цьому загинув російський військовий. Окрім того, у відомстві заявили, що у ніч на 7 серпня в районі Армянська була виявлена група диверсантів, які нібито були підіслані Міністерством оборони України і мали здійснити низку терактів. Через вдавану терористичну загрозу президент РФ Володимир Путін вже провів оперативну нараду з членами російського Радбезу.

Відповідні закиди вже спростували в Міноборони та СБУ. А Президент Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі в окупованому Криму лунають так само безглуздо та цинічно, як заяви російського керівництва про відсутність російських військ на Донбасі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.