Британія підтримує санкції проти РФ до повного виконання Мінських угод – Мей

Велика Британія підтримує санкції проти Росії до повного виконання Мінських угод.

Британія підтримує санкції проти РФ до повного виконання Мінських угод - Мей
20 Квітня 2017 12:22Новини

Про це заявила прем’єр-міністр Тереза Мей перед переговорами з президентом України Петром Порошенко в Лондоні, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми тиснутимемо через санкції для повного виконання Росією Мінських угод», – сказала Мей, додавши, що Британія не визнає анексію Росією Криму та засуджує дії РФ на сході України.

Порошенко після зустрічі повідомив, що обговорив з Терезою Мей розширення безпекового співробітництва між країнами та співпрацю у сфері реформ.

«Я можу підтвердити, що прем’єр-міністр запропонувала, щоби Британія брала участь у цілій низці програм реформ. Я думаю, що в тому числі може бути ефективною співпраця в розробці та імплементації законодавства щодо служби фінансових розслідувань, яке я дав доручення доопрацювати, внести і зробити це максимально ефективним і не корумпованим (органом), ліквідувавши податкову міліцію», – сказав президент.

«Ми обговорили співпрацю в імплементації судової реформи з урахуванням британських радників, британського досвіду і авторитету британської судової системи. Підняли питання візової лібералізації для українських громадян», – додав Порошенко.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.