Британія надала політичний притулок екс-керівнику «Укрспецекспорту» Бондарчуку

Минулого року Бондарчук був арештований у Лондоні в рамках екстрадиційного процесу, однак його звільнили з-під арешту відразу після внесення застави.

Британія надала політичний притулок екс-керівнику «Укрспецекспорту» Бондарчуку
27 Липня 2018 16:26Новини

Суд у Британії надав політичний притулок екс-керівнику «Укрспецекспорту» Сергію Бондарчуку. Про це повідомляє УНІАН.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник генерального прокурора Євген Єнін. «Герой України побоявся постати перед українським правосуддям за свої корупційні злочини… і попросив політичного притулку в Британії… Прикро, що британський суд такий притулок надав, попри зусилля українських та британських прокурорів… На щастя, кейс Бондарчука не правило, а прикре виключення – за останні пару років Генпрокуратура достала вже не одного екс-чиновника з-за кордону – кількість «безпечних місць» на карті світу невпинно звужуватиметься і надалі!!!» – написав він.

Довідка. Бондарчук був генеральним директором ДК «Укрспецекспорт» з 2005 до 2010 року. Генпрокуратура інкримінує йому заволодіння коштами «Укрспецекспорту» на суму понад $7 млн. Інтерпол оголосив екс-голову «Укрспецекспорту» в розшук. У травні 2016 року стало відомо, щоБондарчук попросив політичного притулку у Великобританії.

15 березня 2017 року, за даними ГПУ, Бондарчук був арештований у Лондоні в рамках екстрадиційного процесу, однак 17 березня його звільнили з-під арешту після внесення застави в сумі 75 тис. фунтів стерлінгів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.