Бориспіль – Ryanair: стали відомі нові деталі переговорів

Аеропорт Бориспіль продовжує вести переговори щодо співпраці з лоукостером Ryanair.

Бориспіль - Ryanair: стали відомі нові деталі переговорів
23 Травня 2017 16:47Новини

Найбільший аеропот України продовжує вести діалог з європейською лоу-кост авіакомпанією Ryanair щодо можливої співпраці. Про це повідомляє сайт Інтерфакс -Україна.

Зазначається, що темою переговорів є технологічні аспеки та фінансово-організаційна сторона співпраці.

«Переговори продовжуються. Зі своєї сторони ми зазначили головні проблеми та можливі варіанти їх вирішення», – сказав керівник аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін.

За словами Рябікіна, Ryanair поставили чітку умову, яка стосується зниження фіксованої суми зборів.

«Ми пояснили, що регулювання збору залежить від диференційованого показника, який , у свою чергу, прямо залежить від злітної маси», – додав глава аеропорту.

Також Рябкін зауважив, що керівництво аеропорту дало чіткі показники Міністерству щодо урегулювання ставок.

«Зниження фіксованого збору дозволить бюджетним перевізникам працювати в Україні. Запропонована нами система знижок зможе зацікавити і базового перевізника, і всіх інших», – повідомив глава Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Не зважаючи на те, що сторони ще не дійшли кінцевої згоди, на сайті Ryanair з’явилась можливість бронювання квитків з Києва з жовтня цього року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.