Бойовикам наказали застосувати важку артилерію проти сил АТО – штаб

Водночас у штабі наголосили, що сили АТО залишають за собою право на відповідь.

Бойовикам наказали застосувати важку артилерію проти сил АТО – штаб
14 Лютого 2018 8:24Новини

У районі Світлодарської дуги, що на Луганському напрямку, бойовики отримали наказ застувати артилерії калібру 122-мм проти сил антитерористичної операції. Про це в вівторок, 13 лютого, повідомляє Український тиждень з посиланням на прес-центр штабу АТО.

«В районі Світлодарської дуги ймовірно з власної ініціативи командування 3 та 7 мотопіхотних бригад противника віддало наказ на застосування артилерії калібру 122 мм проти сил АТО», – йдеться в повідомленні.

Водночас у штабі наголосили, що сили АТО на території Донецької та Луганської областей залишають за собою право на відповідь.

Нагадаємо,  13 лютого на Донбасі терористи активізували обстріли на Луганському напрямку. Зокрема, незаконні збройні формування чотири рази відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.