Більшість студентів-іноземців повертаються зі Львові лікарями

Більшість іноземних студентів обирають Львівський медуніверситет.

Більшість студентів-іноземців повертаються зі Львові лікарями
7 Жовтня 2016 17:02Новини

У трьох найбільших вишах нашого міста навчаються 1370 іноземних студентів, більшість із них хочуть стати медиками.

До Львова здобути освіту приїжджають з Європи, Південної Америки, Африки та Азії. Іноземних студентів ваблять низькі ціни на навчання, відсутність проблем в отриманні візи та доступність курсів із вивчення мови, пише газета Експрес.

Більшість іноземних абітурієнтів віддають перевагу Львівському медуніверситету ім. Данила Галицького. Цього року в навчальний заклад подали заяви на вступ 250 іноземців.

«Для них ми маємо окремі курси, які читають трьома мовами: українською, російською та англійською, — розповідає Світлана Кусяк, старший інспектор факультету іноземних студентів. — Зараз у нас навчається 970 осіб різних національностей, серед них переважають мешканці Нігерії, Польщі, Сирії та Лівану».

Пані Кусяк зазначає, що студенти обирають стоматологію та медичний напрям. У першому випадку рік навчання коштує 4800 доларів, у другому — 4300.

У Нацуніверситет «Львівська політехніка» вступили цього року 46 іноземців. Більшість — з Еквадору. У цьому виші навчається й багато студентів з Північної Африки та країн Азії — Індії, Пакистану, Китаю. Загалом тут навчаються 300 іноземних студентів.

Рік навчання на популярному архітектурному факультеті та на інженерних спеціальностях коштує іноземцям від двох до двох з половиною тисяч доларів.

У Львівському Нацуніверситеті ім. Івана Франка навчаються 100 студентів з-закордону, цьогоріч прийняли 37 іноземців. «Найпопулярніші факультети серед іноземців: філологія та міжнародні відносини, а серед вступників переважають в’єтнамці, пакистанці, азербайджанці та туркмени, — повідомили у виші. — Рік навчання на денному відділені бакалаврату для іноземця коштує 1500 доларів, магістратура — 1695».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.