Більше 40 людей постраждали внаслідок зіткнення трамваїв у Кельні

Внаслідок зіткнення трамваїв у німецькому місті Кельн поранення отримали більше 40 людей.

Більше 40 людей постраждали внаслідок зіткнення трамваїв у Кельні
16 Березня 2018 16:45Новини

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на видання Tagesspiegel.

Інцидент стався у ніч на п’ятницю. Як наслідок поранення отримали 43 людини. Здебільшого пасажири відбулися подряпинами і забоями.

За даними поліції, один з машиністів трамвая був п’яний – це підтвердив попередній тест на алкоголь. Правоохоронці очікують, що аналіз крові машиніста надасть більш точні дані про його стан.

Транспортна компанія Кельна, співробітником якої є машиніст, стверджує, що подібних інцидентів в історії компанії не було і обіцяє провести внутрішню перевірку. Якщо версія зіткнення під впливом алкогольного сп’яніння підтвердиться, це завдасть серйозного удару по репутації компанії.

Нагадаємо, 15 березня у Стамбулі на станції Eyüpsultan Topçular трамвай врізався в інший трамвай, який стояв на зупинці. Внаслідок інциденту поранення отримали 14 людей.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.