Білоруси створили свій електрокар і кинули виклик Tesla

Білоруси всерйоз взялися за електромобілі. Менш ніж за рік вони побудували прототип для їзди, за який відповідає Інститут механіки.

Білоруси створили свій електрокар і кинули виклик Tesla
31 Серпня 2017 16:19Новини

Конструктори взяли за базу Geely SC7, оскільки на білоруському заводі відбувається виробництво цього китайського автомобіля. На цьому ж заводі буде встановлюватися лінія електричних аналогів. Проте за переконаннями влади, всі компоненти будуть надходити від місцевих виробників. З Росії будуть імпортовані тільки батареї (Ener Z). Це вже погоджено, пише F1.

Місцеві ЗМІ вже порівнюють білоруський автомобіль з Tesla. Прототип рухається в такому напрямку, що двигун потужністю 80 к.с. буде замінений набагато ефективнішим на заключному етапі проекту. Зараз його максимальна швидкість порівнювана з Syrena 105 і Fiat 126p. Інженери підкреслюють, що це перший тестовий автомобіль на основі раніше згаданого Geely SC7. Інженери розробили нову рухову систему і внутрішню суміш різних компонентів. При використанні мережі 220 Вольт, зарядка займає близько 6 годин. Проте розробники докладають всіх зусиль, щоб створити свої власні станції швидкої зарядки. Електромобіль буде вироблятися в Мінську.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.