Безсмертний запропонував закрити «Мінськ»

Мінський процес не має жодних перспектив щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. На сьогодні з його допомогою частково вдалося зменшити інтенсивність обстрілів та провести обмін полоненими, однак, загалом, майбутнього у «Мінська» немає.

Безсмертний запропонував закрити «Мінськ»
30 Листопада 2016 20:53Новини

Таку точку зору висловив колишній учасник Тристоронньої переговорної групи по Донбасу Роман Безсмертний, наголосивши, що Мінські переговори нагадують «віз без коліс». Про це пише Znaj.ua.

Також Безсмертний зазначив, що закриваючи «Мінськ», варто подумати про новий формат переговорів і, загалом, про зміну механізму щодо вирішення військових конфліктів за участю Росії.

«Необхідний серйозний перегляд міжнародних документів, які стосуються механізмів регулювання таких питань. Останні 25 років постійно породжуються такі, даруйте, «висяки»: конфлікт у Сирії триває, Нагірний Карабах – триває, Молдова – триває», – повідомив Безсмертний для видання Радіо Свобода.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.