Балух в окупованому Криму голодує вже 45 діб

Голодування українського активіста Володимира Балуха в окупованому Криму триває вже 45 днів.

Балух в окупованому Криму голодує вже 45 діб
3 Травня 2018 12:09Новини

Про це в Twitter написала радник Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца, повідомляє ZIK.

«З 19.03 в окупованому Криму голодує політв’язень В.Балух, який не змирився з незаконним вироком. Вимагаємо його звільнення», – написала Беца.

Як відомо, «суд» у анексованому Криму визнав Балуха винним у зберіганні боєприпасів і засудив його до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні, а також штрафу в розмірі 10 тисяч рублів (близько 4600 гривень).

Інша справа проти активіста порушена за заявою начальника ізолятора тимчасового утримання в селищі Роздольне Валерія Ткаченка, який стверджує, що Балух його побив. При цьому сам активіст і його захист заявляють, що це Ткаченко напав на нього.

19 березня підконтрольний Кремлю Роздольненський районний суд обрав для Володимира Балуха запобіжний захід у цій справі у вигляді утримання під вартою до 19 червня 2018 року.

28 березня Міністерство закордонних справ України вимагало негайно звільнити Балуха.

Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України, який знаходився на подвір’ї його будинку.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.