Бальцерович назвав головні досягнення України за останні три роки

Найголовніше досягнення України - це макроекономічна стабілізація, завдяки якій Україна уникла катастрофи, - вважає польський експерт.

Бальцерович назвав головні досягнення України за останні три роки
30 Червня 2017 12:23Новини

Головне досягнення України за останні роки – це макроекономічна стабілізація, запуск електронної системи держзакупівель ProZorro і реформа «Нафтогазу».

Про це під час міжнародної конференції «Україна сьогодні: останні тенденції економічного розвитку» сказав співголова групи стратегічних радників президента щодо підтримки реформ в Україні Лєшек Бальцерович, повідомляє Главком з посиланням на «Укрінформ».

«Найголовніше досягнення України – це макроекономічна стабілізація, завдяки якій Україна уникла катастрофи. Якщо мова йде про структурні реформи, то тут потрібно згадати про реформу Нафтогазу. Ще одне – це створення нових інститутів, як НАБУ, а також запуск ProZorro», – сказав Бальцерович.

Він також зазначив, що парламентом минулого літа було прийнято пакет законів з метою очищення судової системи, однак цього мало, оскільки особливо важливо не просто їх прийняти, а й реалізувати.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.