Байкери – по коням! У Львові відкрили мото-сезон

Недільний день наповнив святкове місто гамором і музикою. Проте навіть звуки духових оркестрів та іноземна говірка туристів не змогли приховати шуму заведених моторів. Учора львівські байкери відкрили сезон демонстраційним заїздом через місто.

Байкери - по коням! У Львові відкрили мото-сезон
8 Травня 2017 16:55Новини

Програма заходу зібрала львівських байкерів біля монументу Слави по вул. Стрийській. Перед полуднем вершники на залізних конях вирушили до Оперного театру. Як анонсувала прес-служба Львівської міської ради, сформувати мото-колону зголосились біля трьох сотень байкерів. Про це пише Ulvovi.

 Їм належало зробити півгодинну зупинку біля стометрівки – щоб поспілкуватись із львів’янами та їхніми гостями, що приїхали відсвяткувати День міста. Байкери хизувалисСвітлинами недільної зустрічі поділився у соцмережах координатор групи «Варта 1» Ігор Зінкевич.

Надалі шлях мото-колони повів її учасників по вул. Городоцькій на територію «Арія-моторс». Тут були заплановані змагання з мото-джимхани. Ulvovi.info дізнались, що фігурне керування мотоциклом на закритому майданчику з безліччю перешкод як змагання виникло у Японії. Як і кожна задумка з країни сонця, що сходить, ці небезпечні витівки – справжнє мистецтво. Мистецтво, в якому перевага належить найспритнішим водіям на маневрених «конях». Проте власники і важких байків, і легких моделей мають змогу проявити різні аспекти майстерності на асфальтованому покритті. Після драйву змагань на хлопців чекала справжня байкерська кухня і спілкування.

В місті функціонують такі байкерські клуби Huligan MFC, Lions MC Ukraine moto club і Biker Club LX. Долучитись до відкриття мото-сезону могли всі охочі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.