Автомобілісти з іноземною реєстрацією отримали 14 днів відстрочки для «пересічки»

Однак, таке рішення поширюється лише на територію діяльності Львівської регіональної митниці. Його для автомобілістів озвучив виконувач обов’язків начальника цієї ж митниці Володимир Шокало.

f_1908280191376033918
28 Червня 2016 17:24Новини

Власників авто іноземної реєстрації не штрафуватимуть, якщо вони перевищать 5-денний термін перебування автотранспорту в Україні. З такою заявою виступив в.о. начальника регіональної митниці ДФС України Володимир Шокало, повідомляє Groza-news.

Таке рішення було прийнято через величезні черги на прикордонних переходах, які утворилися через страйк польських митників.

Цитата:

«Ми розуміємо, що людина могла фізично не встигнути перетнути кордон. Оскільки така ситуація виникла не з вини водіїв, всі машини, які протягом 2-х тижнів не вкладуться в 5-денний термін перебування на території України отримають не штраф, а попередження. Така «амністія» буде діяти, якщо термін перебування в Україні перевищено не більше, ніж на добу», – підкреслив Володимир Шокало.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.