Автомобілі Toyota – найпопулярніші на планеті у 2016 році

Нещодавно в пресі з'являлися повідомлення про те, що японський автоконцерн Toyota вперше з 2012 року позбувся звання світового лідера з продажу автомобілів.

Автомобілі Toyota - найпопулярніші на планеті у 2016 році
14 Лютого 2017 20:35Новини

Якщо японці продали в минулому році 10,1 млн автомобілів, то німецький Volkswagen Group показав результат 10,3 млн, повідомляє Формула 1. Однак це були результати в цілому по концернах — в Volkswagen Group, наприклад, входять такі марки, як Volkswagen, Skoda, Audi, Seat і інші. Але які результати будуть, якщо розглядати марки окремо?

І в цьому випадку на першому місці йде Toyota. За даними компанії Jato, в минулому році було продано понад 7,2 млн автомобілів цієї марки, що на 2,7% більше, ніж за підсумками 2015 року. А ось дилери Volkswagen змогли реалізувати лише 6,1 млн машин. На третьому місці Ford — 5,8 млн. Також до п’ятірки найбільш популярних у світі марок увійшли Honda і Nissan.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.