Авіалайнер на сонячних батареях за два дні долетів з Іспанії до Єгипту

Літак Solar Impulse 2, двигуни якого працюють лише на сонячних батареях, у рамках навколосвітньої подорожі здійснив переліт із іспанської Севільї до Каїра.

samolet-na-solnechnyh-batareyah-solar-impuls
13 Липня 2016 18:29Новини

Про це повідомляє Еспресо.тв.

Політ із Іспанії до Єгипту тривав трохи більше як дві доби – 50 годин і 30 хвилин. Каїр є передостаннім пунктом зупинки літака у рамках навколосвітньої подорожі.

З Каїра авіалайнер полетить до Абу-Дабі, звідки в березні-2015 і розпочав подорож. Організатором проекту є швейцарці Бертран Пікар і Боршберг Андре.

Нагадаємо, минулого тижня Solar Impulse 2 успішно приземлився в іспанській Севільї після майже триденного перельоту через Атлантичний океан. Під час польотів пілоти по черзі змінюють один одного. Крейсерська швидкість повітряного судна – близько 70 км/год., обладнаний літак більш ніж 17 тис. сонячних батарей, а розмах крил більший, ніж у Boeing 747.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.