Atlasglobal оголосив про знижки на перельоти зі Львова у Стамбул

Акція також поширюється на рейси з Харкова та Запоріжжя.

Atlasglobal оголосив про знижки на перельоти зі Львова у Стамбул
29 Березня 2018 19:53Новини

Авіакомпанія «Атласджет Україна», яка здійснює міжнародні пасажирські авіаперевезення під торговою маркою Atlasglobal, запропонувала клієнтам весняні знижки на квитки на свої рейси з аеропортів України в Стамбул. Про це з посиланням на інформацію авіакомпанії повідомляє ЦТС.

Знижки від 10% до 20% поширюються на всі чинні тарифи економ і бізнес-класу: промо тариф в економ і бізнес класі – мінус 10%, інші тарифи економ-класу – 15%, решта тарифів бізнес-класу – 20%.

Спеціальна пропозиція на авіаквитки в два або в один бік з вильотом зі Львова, Харкова, Запоріжжя в Стамбул буде чинною в період з 2 квітня по 30 червня 2018 року (крім періоду 27-30 квітня).

Придбати квитки зі знижкою можна на сайті перевізника або в авторизованих представництвах з продажу і в офісах з 29 березня по 12 квітня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.