Армія Іраку розпочала новий наступ для зачистки від ІД ще одного регіону

Ціль операції - звільнити від терористів регіон Анна і міста Рава та Ель-Каїм.

Армія Іраку розпочала новий наступ для зачистки від ІД ще одного регіону
6 Січня 2017 8:32Новини

Армія Іраку розпочала нову широкомасштабну операцію із зачистки від терористів «Ісламської держави» у регіонах, розташованих на захід від Мосула. Про це повідомив агентству Anadolu командувач штабом операції «Аль-Джазіра» ВС Іраку генерал Касим аль-Мухаммеда, пише Вголос.

За його словами, в рамках операції, яка почалася вранці п’ятого січня, армії належить очистити від терористів регіон Анна і міста Рава та Ель-Каїм.

Армійські підрозділи наступають на регіон з декількох напрямків. Пізніше планується звільнити Раву і Ель-Каїм. Операція проводиться за підтримки ВПС міжнародної коаліції.

Операція зі звільнення Мосула від бойовиків «Ісламської держави» почалася вранці 17 жовтня 2016 року. У ній беруть участь урядові війська Іраку та курдські війська «пешмерга».

Також до операції зі звільнення приєдналися загони іракських військ спеціального призначення. Авіаційну і наземну підтримку надає міжнародна коаліція на чолі з США.

Місто знаходиться під контролем бойовиків угруповання ІД з червня 2014 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.