Антон Геращенко анонсував створення в Україні поліцейського мобільного додатку

Цього року в Україні розпочнуть запровадження автоматичної фіксації правил дорожнього руху, а ще створять мобільний додаток «Моя поліція», який дозволить фіксувати правопорушення та відправляти їх до правоохоронців.

Антон Геращенко анонсував створення в Україні поліцейського мобільного додатку
11 Липня 2017 21:08Новини

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив Антон Геращенко, народний депутат України.  Гість програми перелічив, чого вдалося досягти завдяки реформуванню системи МВС. «Ми створили фінансовий базис для того, щоб ми могли наймати і призивати на роботу… У нас на сьогодні мінімальна заробітна плата становитиме близько 10 тисяч гривень. Ми ідемо шляхом відсіювання старих кадрів та набору нових, і достойних людей підвищуємо до високих посад», – зазначив гість програми.


Гість програми наголосив, що реформа – це постійний процес.  «Наше завдання – зробити так, щоб громадянин України, звертаючись до органів поліції, відчував, що його інтереси будуть захищати. Це непростий процес», – каже Антон Геращенко.  Окрім того, продовжив гість програми, цього року в Україні розпочнуть запровадження автоматичної фіксації правил дорожнього руху. «Також, я думаю, що цього року ми розробимо додаток до мобільного телефону «Моя поліція». Він дозволить фіксувати правопорушення, відправляти їх до поліції, яка буде на них реагувати, та можна буде отримувати масу послуг, яку надає система МВС, через свій телефон», – розповів Антон Геращенко.


Антон Геращенко, коментуючи питання щодо прийняття закону про Конституційний суд і закон щодо Процесуального кодексу, які потрібні для того, щоб «запустити» Верховний суд, зауважив, що подібні документи в інших країнах парламенти розглядають щонайменше півроку.  «Швидше за все, щодо Процесуального кодексу перенесуть, швидше за все, голосування на вересень. Конституційний суд теж», – зазначив Антон Геращенко.  Гість програми також додав, що восени в Україні розглянуть законопроект, який дозволить блокувати терористичні сайти. Їх закриватимуть із рішення суду, наголосив депутат.  «На ту вакханалію, яка зараз діється в Інтернеті, із закликами до убивств, до розколу країни, не реагувати неможливо», – каже Антон Геращенко та додає, що нині в Україні відсутня можливість закривати сайти, тим більше, якщо вони є за територією України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.