Американська компанія інвестує у Миколаївський порт 30 млн дол.

Адміністрація морських портів України та американська компанія «Бунге СА» підписали меморандум про взаємопорозуміння, яке передбачає додаткове інвестування компанією 30 млн дол. для збільшення перевалки вантажів агропродукції у Миколаївському морському порту.

Американська компанія інвестує у Миколаївський порт 30 млн дол.
29 Серпня 2017 12:22Новини

Про це пише кореспондент УНН.

Головний виконавчий директор Bunge регіону в Європі, на Близькому Сході і в Африці Томмі Йенсен розповів, що їхня компанія інвестувала 280 млн дол. у Миколаївський морський порт. «Підписуючи цей меморандум ми даємо зобов’язання забезпечити 400 тис. тонн додаткових експортних потужностей для агрокультур. Всі наші інвестиційні проекти реалізуються покроково і дана третя черга буде реалізована до кінця 2018 року», – сказав він.

У свою чергу посол США в Україні Марі Йованович також зазначила, що укладений меморандуму між американською компанією та урядом передбачає план розширення у Миколаївському порту ще на 30 млн дол. Міністр інфраструктури Володимир Омелян наголосив, що за рахунок цього регіон отримає нові робочі місця.

«Ми хочемо, щоб продовжувався далі процес глибинної переробки і ми не експортували винятково сировину, а вже перероблену продукцію. І безперечно, це знак якості. Чим більше прапорів потужних західних компаній буде в Україні, тим легше нам буде розвивати економіку держави», – зауважив міністр.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.