Альтмаєр: ЄС не хоче торговельної війни зі США

Міністр економіки ФРН Петер Альтмаєр відбув до Вашингтона. Він наголосив, що у переговорах з США щодо спецмит відстоюватиме думку Єврокомісії.

Альтмаєр: ЄС не хоче торговельної війни зі США
19 Березня 2018 20:46Новини

Міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр (Peter Altmaier) перед візитом до Вашингтона у неділю, 18 березня, заявив, що американські спецмита на європейські сталь і алюміній можуть спричинити торговельну війну. «Я не хочу, щоб між Європою та США почалась торгівельна війна», – сказав він у розмові з ARD, повідомляє DW.

Німецький міністр наголосив, що зацікавлений у виробленні Німеччиною сталі «за конкуретноспроможними цінами», і додав, що «бажав би такого і США». При цьому Альтмаєр вказав на важливість діалогу зі США щодо запланованих Вашингтоном торговельних мит.

Альтмаєр окремо наголосив, що Європа не дасть Сполученим Штатам «розділити себе», однак не висловив впевненості, що до кінця тижня Вашингтону і Брюсселю вдасться домовитись.

ЄС вже оприлюднив перелік американських товарів, щодо яких запровадить спецмита, якщо анонсовані президентом США Дональдом Трампом ввізні мита на сталь і алюміній набудуть чинності, повідомляє агенція AP.

Нагадаємо, 8 березня Дональд Трамп офіційно оголосив, що запроваджує 25-відсоткове мито на імпорт сталі та 10-відсоткові ввізні мита для імпортного алюмінію.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.